stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda polska w porównaniu do innych regionów jest na tyłach, ale gdyby jednak przypatrzeć się temu akuratniej polscy handlowcy są w stanie przedstawić nam naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najmodniejszych fasonów po wysokiej jakości materiały. Gdzie nastał problem nabywców? Brak potrzebych zdolności projektantów czy szukający są za bardzo rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Klienci widząc że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, czy też innej części garderoby ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy zagłębić się w miejscowy asortyment.

Podsumowując spróbujmy zaakceptować i polubić to co Polskie! Zostawmy plotki i dajmy szansę tutejszym producentom ale również pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty