slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz trzy podstawowe słowa nakreślające stereotypową damę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz ubrania. Co ukrywa się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy pragną panie? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na moment? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak postrzega siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują oby dwie ze stron? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie przyjmują postawy na zabój pochłoniętego „sługi”. Jak często mawiają w połowie pragną czułości, zaangażowania w uczuciu, jednak z drugiej strony skrycie marzą o tym żeby ich partner od czasu do czasu stawiał opór, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Damy wbrew pozorom również lubią zdobywać, bo czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a dopiero co więź czy uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak sprostać wymaganiom pięknych pań? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe czy wielkie potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich są najważniejsze oraz na nich skup się najbardziej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować często drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty