producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Produkty jubilerskie platerowane, albo też srebrne? Jakie z nich wybieramy najczęściej? Ta walka trwa już sporo czasu w tej branży. Dziś postaramy się odpowiedzieć na ten temat. Nie mniej problem nie wydaje się takie nieskomplikowane jak mogłoby się zdawać. Te rodzaje wyrobów złotniczych mają znane minusy, ale także powszechnie znane zalety użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej produkuje się ją z wyizolowanego metalu. Dlatego właśnie pozostaje sporo droższa. Tworzy się ją galwanizując rudy złota. Pozostaje znacznie bardziej prestiżowa oraz właśnie z tej przyczyny chętnie kupują ją klienci bogatsi. Także istotne jest punkt jej zbytu, zwykle są to sklepy złotnicze. Pozostaje odpowiedni pokazana w oświetlonych, szklanych witrynkach. W takcie jej nabywania nierzadko zainkasujemy piękne pudełko. W takim punkcie pomoc na pewno będzie lepsza oraz na wyższym poziomie. Biżuteria z metali szlachetnych o czym także nie powinniśmy zapominać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria sztuczna – jest zazwyczaj produkowana ze stopów pospolitych metali, a plateruje się ją nieznaczną kożuchem srebra. Te modele raczej po czasie rysują się i ludzie pozbywają się ich. Ich największa zaleta to oczywiście niska wartość produkcji. Niestety stwierdzamy, że potrafi wywoływać uczulenia, najczęściej biżuteria z dodatkiem chromu. Co najważniejsze linie takiej biżuterii są nadzwyczaj oryginalne z uwagi na stop, po prostu stanowczo prościej ją wyprodukować. Zestawy W tym przypadku z reguły złożone są z dwóch części – – naszyjnika i kolczyków.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje ładniej wykonana, a także nie wywołuje reakcji skórnych. Jednak jest znacznie droższa, ale także nie ściera się po krótkim czasie użycia jak platerowana. Jednakże linie biżuterii sztucznej pozostają wymyślniejsze i w niższej cenie. Który typ jest lepszy? Naszym zdaniem są po prostu różne.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty