ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale plotkarskie czy czasopisma pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla kobiet. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie ciekawa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęło się że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do pogawędek na temat garderoby czy też wyglądu. Kobiety myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co włoży na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w Polsce ma się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł prezentacji odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących odstrasza nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią koniecznie biała oraz czarna. Kolejną taką rzeczą powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje absolutnie do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty