bizuteria-2020.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby Złotnicze to określenie nad wyraz szerokie. W jaki sposób można je uhierarchizować? Jak najbardziej biorąc pod uwagę metal, z jakiego pozostają wykonane oraz które dodatki użyto. Teraz tymczasem sporządzimy kategoryzację rodzajową biżuterii.
Łańcuszki na Szyję są lubiane od lat, tak samo poprzez dziewczyny jak i mężczyzn. Niewielka zawieszka na łańcuszku zawsze noszona na piersi to kwintesencja damskiego wdzięku.
Złote kolczyki jest następny typ damskich produktów jubilerskich. Najczęściej produkuje się je ze białego złota. Odróżniamy kilka rodzajów koczyków, miedzy innymi „Angielski”. Kolczyki są najczęściej kupowane na świecie ze wszystkich typów biżuterii.
Sygnety (pierścienie) od wieków przystrajają nie tylko męską dłoń. Bywają te klasyczne ,ale także wzory z diamentami. Zazwyczaj posiadają określoną personifikacje.
Manele – subtelne łańcuszki, które panie zazwyczaj noszą na rękę, choć od pewnego czasu również na nodze, ostatnimi czasy pozostaje to niezwykle popularne
Beads – typ, który wszedł na nasz rynek ze słonecznych Włoszech. Koraliki nasuwane są tutaj na mocną bransoletkę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że zawieszki pojawiają się w ogromnej kombinacji wzorów prawie wszelka kompozycja jest oryginalna.
Na rynku pojawia się również seria pochodząca w USA. Gdzie zawieszki pozostają zawieszane do bransoletki przy użyciu malutkiego karabinka wspinaczkowego. Przyjęły one nazwę charmsów.
Obrączki ślubne – należą do działu pierścionków. W ostatnim czasie niebagatelnie zyskały popularności. Zakochani marzą posiadać modele spersonalizowane także romantyczną sentencją.
Zegarki – tutaj prezentowana końcowa grupa z segmentu biżuterii. Nierzadko wybierana także przez panów. Ważny jest nie tylko surowiec, ale również wkład.
Gatunków biżuterii jest zdecydowanie dużo. W momencie kiedy kupujemy nierzadko lepiej znaleźć niewielką firmę złotniczą. Wyroby będą niebagatelnie wyższej klasy, ponadto również trochę w niższej cenie.

biżuteria 2020

Kategorie: posty